Ana sayfa > Börek Tarifleri, Hamur İşleri > Kolay Börek Tarifi

Kolay Börek Tarifi

Malum kış ayları geldi dolayısı ile yemeklerimizi sıcak yemek bizi biraz daha sıcak tutacaktır. Ben fazla hamur işinden anlamam ama bir deneyeyim dedi gezinir iken karşıma lezzetlisirlar.com diye bir site çıktı burdaki tariflere bi bakayım nasıl oluyor enazından bir okuyayım dedim.

Neyse Börek Tarifleri kategorisine girdim ve okudum birden içime bir cesaret geldi ve ben bu tarifi denicem dedim. Tarifin isminide hiç unutmam ıspanaklı börek tarifi idi. Bunda en önemli unsur tarifteki resim iştahımı kabarttı verilen tarifteki anlatım ve ve akıcılık ise zor bişey olamdığını söylercesine idi.

Niye Yalan söyliyeyim ilk denemem bile oldukça lezzet aldım ama sonra ki her yaptığım börek bir öncekinden güzel oldu benim gibi hamur işinden anlamayan ve korkanlar için söylüyorum sizdehttp://www.lezzetlisirlar.com/ adresini ziyaret edin ve korkularınızı yenin hatta bir ara düşündüm başka sitelerde böylemi ama başka yerden bir tarif denedim malzemeler eksik yazılmış veya abartılmış ölçüsüz bir tarifdim yani o böreği kocama versem boşanma nedenimiz olurdu, komşum Aysel’e anlattım böyle bir site var biraz övüyorum sandı güldü sonra merak etmiş bir ara girmiş siteye, sonra bana dedi ki evet haklıymışsın hatta az bile söylemişsin dedi.

Artık kış günlerinde içimizi ısıtan böreklerimi yapıyorum kocama hergün yapsam börek yok demez o bile çok beğendi . Allah’a emanet olun hoşçakalın…

Tags:
  1. Bu yazıya şimdilik yorum yazılmamış.
  1. Şimdilik geri bağlantı yok